CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

poniedziałek, 3 listopada 2008

:)

I jeszcze parę zaległych zdjęć z Disneylandu :) i z Paryża
ja i karty :)


ja i okopiękny Disneyland po zmroku


I jeszcze trochę zdjęć z Paryża :) w końcu spędziliśmy tam cały weekend :)


chyba poznajecie :)


Paryż z wieży Eiffela


mój mąż :) przed katedrą Notre Dame


Centrum Pompidou


Moulin Rouge


Taki sam Peugeot jak mój :)


Sacre Coeur


Łuk w dzielnicy La Defanse (Do tego łuku szliśmy jakimiś podziemnymi kanałami, gdzie był zakaz ruchu pieszych :) ale kompletnie nie wiedzieliśmy jak tam się dostać z parkingu, który zresztą też był bardzo dziwny. )


Z Paryża pojechaliśmy do Metz. Tam nocowaliśmy. Byliśmy głodni jak wilki i wyruszyliśmy o godz. 22 na MIASTO w poszukiwaniu jedzenia. Dodam, że Metz jest na prawdę baardzo ładnym średniowiecznym miasteczkiem. I jak się okazało o 22 w niedziele kompletnie opustoszałym. Niestety wszystko było pozamykana (oprócz pewnej speluny :) do której trafiliśmy, ale baliśmy się tam coś zjeść :) bo towarzystwo było mocno podejrzane). Coż, pozostał nam tylko automat ze słodyczami :) jako deska ratunowa przed zginięciem z głodu :)


Dzień kolejny :) 03.11.2008 r.


Dziś zwiedzaliśmy Strasburg. Przepiękne miasto. Chyba najpiękniejsze jakie widziałam. Średniowieczne budynki...starówka...kanały i mostki... oraz również katedra Notre Dame zbudowana w całości z piaskowca zaskakuje swoją wielkością. Jest ogromna!!!

Krajobrazy w Strasburgu są tak malownicze, że nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć! Polecamy każdemu!!!!Ze Strasburga pojechaliśmy do Colmaru. Chcieliśmy wymienić trochę złotówek na euro, niestety w całym mieście nie ma ani jednego kantora. Tak samo we Freiburgu, do którego pojechaliśmy w następnej kljności :) Nachodziliśmy się za tym kantorem bez sensu, chyba dopierow Genewie będzie się dało wymienić złotówki.

Jutro zaczynamy zwiedzać Szwajcarię. Już nie możemy się doczekać.Colmar


Freiburg

POZDRAWIAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH NASZEGO BLOGA!!!


0 komentarze: