CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

poniedziałek, 10 listopada 2008

Weekend w Merano.

Bardzo się cieszymy, że udało nam się dotrzeć do Merano. Spędziliśmy przemiło czas :) z moją ciocią i wujkiem :) a właściwie już NASZĄ ciocią i NASZYM wujkiem :)w sobotę spędziliśmy w Bolzano, opuściliśmy nasz hotel z pięknymi widokami i ruszyliśmy z ciocią i wujkiem na podój Alp :)

Sobotę rozpoczęliśmy od zwiedzania Bolzano. Pochodziliśmy sobie po starym mieście. Piłam tam najlepszą kawę cappuccino w życiu!

.

Ponieważ Merano i Bolzano to południowy Tyrol, trafiliśmy na manifestację "Tyrolaków" jak to niektórzy mówią :) To tyrolscy górale, którzy okazuje się są faszystami manifestowali tam "Freiheit" czyli wolność ale mieli też transparenty, że "chylą czoła przed faszyzmem", trochę się ich baliśmy, bo mieli groźne miny.A później pojechaliśmy pokazać cioci i wujkowi nasze zdjęcia z podróży i przy okazji pokiziałam się trochę z Lucy :)


Powrót do przeszłości...tym razem już z mężem :) Ja , On i Sisi


A to Merano jakie pamiętam...


gołąbeczki :)


ciocia z Jankiem a za nimi żywopłot-koniki :)a potem spacer pod górę :)
no i oczywiście winogrona, tylko, że z kamienia :)


i nadszedł czas powrotu i pożegnania... Dziękujemy Wam ciociu i wujku za spędzenie cudnie czasu w Merano! Jesteście super!
ciężko nam było wyjeżdżać...ale zawsze trzeba pamiętać, że jeszcze nie jedna podróż nas czeka :)


Droga do domu. Nocleg mieliśmy w Chemnitz. Nocowaliśmy w hotelu Etap. Zaczęliśmy podróż od tego hotelu i tam ją zakończyliśmy. Fajnie było. A nawet powiem: CUDNIE i na pewno zapamiętamy to do końca życia. Trzeba wrócić do domku, do pracy, do rodziców i znajomych no i do naszego futrzaka, którego imię po włosku brzmi: La Frotka :)

Dziękujemy, że przeżywaliście z nami naszą podróż i przygody. Na pewno będziemy kontynuować tego bloga.

Zapraszamy!

Buziaki i pozdrowienia dla wszystkich!!!

0 komentarze: