CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

piątek, 19 grudnia 2008

święta tuż tuż...

Święta tuż tuż..coraz bliżej :)

U nas w domu już zrobiło się świątecznie. Wczoraj sprawiliśmy sobie choineczkę, którą osobiście pięknie ustroiłam. Zawisły na niej aniołki ze słomy, drewniane zabawki i suszone cytrynki oraz kilka bombek. Całość rozświetliły cudne lampki.
Miałam ochotę od razu zrobić zdjęcia naszej pierwszej choince :) i popróbowałam sobie różnych trybów robienia zdjęć w aparacie :) A oto moje dzieła :)


I jeszcze jedna niespodzianka. Postanowiłam podjąć WYZWANIE jakie rzuciła Agnieszka na wykonanie kartki świątecznej o innym kształcie niż prostokąt lub kwadrat. Wymyśliłam sobie kartkę-bombkę, która może pełnić funkcję bombki np. na choince lub w innej dekoracji świątecznej. Zdjęcia dziś lub jutro postaram się wysłać do Agnieszki i zobaczymy co dalej. Może zdobędę przynajmniej jeden pozytywny komentarz :) Mam taką cichą nadzieję :) Z kartki jestem zadowolona, bo w sumie pomysł wpadł mi nagle i niespodziewanie do głowy. Może nie jest to wykonanie perfekcyjne, ale jak na pierwszą taką kartkę w moim życiu myślę, że jest całkiem nieźle.
WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZYMY WSZYSTKIM NASZYM PRZYJACIOŁOM ORAZ RODZINIE ORAZ WSZYSTKIM CZYTELNIKOM NASZEGO BLOGA!

FROHE WEIHNACHTEN UND EIN GLUECKLICHES NEUES JAHR!

poniedziałek, 15 grudnia 2008

Weekend był wyjątkowo owocny jeśli chodzi o tworzenie nowych tworostworów scrapbookingowych :)

Zrobiłam dodatkowo jeszcze 2 kartki świąteczne....


i także świeczniki na bazie szklanki :) ozdobione świątecznym papierem, sznureczkiem słomkowym, suszoną cytrynką, koralikami i filcowymi choinkami, gwiazdkami i dzwoneczkami.

Świecznik stwarza fajny klimat po zgaszeniu światła, od razu robi się przytulniej.
Dodatkowo ozdobiłam małe choineczki z tektury (baza tekturowa ze wzorkiem od scrapiniec.pl). Użyłam do tego kleju brokatowego w kolorze złotym oraz kawałek zielonej nitki.No a teraz czas na mój nawiększy tworostwór :) Pudełko na szpargałki. Czyli zwykłe pudełko ozdobione tekturą falistą w różnych kolorach, kawałek wstążki, 2 motylki, 2 guziczki.
Zmieściły się tam wszystkie nowo nabyte tasiemki, kwiatki, wstążeczki i inne takie szpargałki potrzebne do ozdabiania różnych rzeczy. Może to wszystko nie jest idealnie precyzyjnie zrobione, ale jak na moje pierwsze pudełko i tak jestem z siebie dumna.

A w piątek wybraliśmy się z Jankiem na spacer na Stare Miasto. Starówka pięknie oświetlona świątecznymi dekoracjami.

Mikołaje włamują się do "Samych Fusów"...

A na rynku piękna fontanna zrobiona ze światłowodów i lampek. Efekt rewelacyjny!Pod Zamkiem oczywiście piękna choinka. Szkoda, że jeszcze śnieg nie padał, od razu zrobiło by się bardziej świątecznie :)

A do świąt zostało już zaledwie 9 dni.... :)

piątek, 12 grudnia 2008

Dziś właśnie natchnęło mnie coś, żeby zmienić wygląd naszego bloga. Trochę świeżości nie zaszkodzi :)
Wczoraj stworzyłam moje nowe dzieło... jest dużo większe niż poprzednie moje twory... ale to niespodzianka :) w najbliższym czasie umieszczę zdjęcia.
Mam nadzieję, że podoba Wam się nowy layout naszego bloga.

środa, 10 grudnia 2008

Witajcie nasi wierni Czytelnicy :)

Wreszcie znalazłam chwilkę, aby zaktualizować naszego bloga. Ostatnio wpadłam w wir robótek scrapbookingowych :) Pierwszy raz w życiu zrobiłam sama kartki na święta :) Najpierw zamówiłam mnóstwo różnych dodatków i papierów świątecznych w sklepach internetowych (po prostu kopalnia dla scrapbookingowców), a potem nadeszło natchnienie :) i wyszło nawet parę fajnych kartek i nie tylko :) Stworzyłam nawet kilka aniołków z drucików futrzanych :) ale od razu rozeszły się jak na pniu :) Każdy chciał jednego zabrać do domu (mam tu na myśli mojego męża, rodziców i dziadków). Jeden został dla mnie, ten zielony, i jeździ teraz ze mną w peugeotcie. Poniższe zdjęcia są częściowo autorstwa mojego i częściowo autorstwa mojego wspaniałego męża :) Kartki dziś wysyłam. Mam nadzieję, że dojdą na czas :)

A oto i moje dzieła :)

Oprócz kartek świątecznych zrobiłam również imieninowe kartki dla dziadka....


i babci :)
Pomysł na kartkę dla babci (wysuwaną z kokardką) wzięłam ze strony mirabeel.pl, gdzie jest po prostu zagłębie pięknych ręcznie robionych kartek.

MAM NADZIEJĘ, ŻE WAM SIĘ PODOBAŁO :) POZDRAWIAMY!!!!

Wszystkie prezentowane prace oraz zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa,( jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam), nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

ALL RIGHTS RESERVED