CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

sobota, 14 listopada 2009

poszukuję 6 osób chętnych do wymiany!!!

Doris zaprosiła mnie do zabawy. Zabawa polega na wymianie między sobą drobnych prezencików, ręcznie wykonanych oczywiście :) Aby wziąć w niej udział muszę znaleźć 6 osób chętnych do zabawy i wymiany.
Poniższe zasady (skopiowane od Doris:) )zostają przesłane mailem wraz z adresem do wysyłki.(podane są zawsze 2 osoby: #1 i #2)

- wysłać można cokolwiek: rysunek, zdjęcie, brochę, kolaż, kartkę,pudełko...
- wysyła się ową pracę do osoby pod #1
- kopiuje się potem niniejszy e-mail, osobę #2 przesuwa się na #1, a swój adres wpisuje się na pozycji #2
- następnie wysyła się do 6 osób, najlepiej takich, które niezbyt lub mało znają się nawzajem, żeby nie utknąć w tym samym zaklętym kręgu, raczej złapać sztukę z różnych kątów i poletek, że tak to ujmę  :)  i już.
- aha, i jeszcze jest prośba, żeby wyrobić się w tydzień. I jeśli ktoś nie da rady, to niech da znać, żeby system działał. 
 
#1 osoba A
#2 osoba B 
 
i jeszcze to samo, ale oryginał po angielsku, jeśli to komuś ułatwi zrozumienie zasad:
Welcome to The Art Exchange! The Art Exchange is a one-time way to expand your arts and crafts networks while actually getting GOOD stuff in the mail. I've already done my part so I hope you'll join in too. PLEASE join it'll be FUN! You have been chosen to be part of an awesome art exchange! To participate please make one work of art/craft and send it to the person house name is listed in the #1 position below. It can be anything - a drawing, a print, a zine, painting, an ATC, , a collage, a photo....whatever fits your niche and can be dropped in the mail within a week.Then copy and paste this note into a new email (whilst adding whatever personal commentary you desire).. Move my name and address from the #2 to the #1 position while deleting the current #1 name. Add your name and address in the now vacant #2 position. Only your info and mine should appear in this list when you send out your emails.Finally, send this to 6 artist-friends. If possible, send it to people who don't know each other so it doesn't get stuck going around and around to the same crew. If you can't do this within one week, please let me know so I can invite someone else to make it fair for those participating. You should receive 36 works of art! The turn-around is Fast. Best of luck!
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wpis w komentarzu i kontakt na maila: kiciula.blogspot(at)interia.pl

 

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ja bym się zgłosiła. wszystkie dane wyśle na\ twój adres

gadzia95 pisze...

Mogę się zgłosić? Jestem nowa w tych sprawach i nie wiem czy ktoś chciał by się ze mną wymieniać. Dane wyślę na e-mail jeśli podasz...
gadzinkowekrzyzyki.blox.pl

kiciula pisze...

można się zgłaszać nawet jak się jest początkujących, ale trzeba mieć 6 osób, które będą się chciały w to bawić, bo każdy uczestnik musi znaleźć kolejne 6 osób!

Zu pisze...

ja też się dopisuję :)

violka pisze...

Aniu, dziękuję za zaproszenie do Twojego candy, nie zapisałam się, bo nie widzę fotek (już jakiś czas temu mówiłam o tym i podpytywałam na blogach, ale nie dostałam konkretnych odpowiedzi). Miłego dnia :))

Karolcia pisze...

a ja się zapisuję do zabawy i zaraz u siebie notkę sporządzam :)
ściskam i całuję:*******8

gadzia95 pisze...

Czyli, że jak znajdę 6 osób to mogę się zgłosić?
A jeśli zaproszę do tej zabawy moje koleżanki, które nie mają bloga?
napisz na gadu( jeśli masz) 11702995
lub na e-mail gadzia1995@op.pl