CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

czwartek, 29 października 2009

malowanie na jedwabiu :)

W ostatnią sobotę brałam udział w kursie organizowanym przez Harmony-Art i który odbył się u Ani-Jednoskrzydłej- MALOWANIE NA JEDWABIU. Przyznam się, że pierwszy raz miałam styczność z tą techniką. Atmosfera była bardzo fajna, dziewczyny z pasją bardzo sympatyczne :) Nauczyłam się malować na jedwabiu.

A to nasze zdjęcia grupowe (kolejne 3 zdjęcia pobrane z bloga Harmonyart)
Moje dzieło :)

sobota, 24 października 2009

zaproszenia ślubne cd.

Zaproszenia ślubne dla koleżanki wykonane :) Zrobiłam 3 rodzaje zaproszeń, tj. różnią się tylko kolorem wstążeczki :) róż, biel i fiolet. Chętnie zrobiłabym jeszcze więcej takich zaproszeń, bo to sama przyjemność :) Więc jeśli ktoś jest chętny... ;) To zaproszenie może służyć też jako kartka na ślub.

piątek, 23 października 2009

wyróżnienie

Dostałam ostatnio wyróżnienie od Aulik-Pomarańczowego Kota :) za co bardzo dziękuję i jest mi ogromnie miło :)

Wyróżnienie przekazuję dalej do wszystkich, których blogi odwiedzam...a lista moich blogów liczy już ponad 200 :D Wszyscy jesteście twórczy i inspirujący!

Pozdrawiam

czwartek, 22 października 2009

chocomintowo-amberowo...

Moje ostatnie dzieło- album na bazie ze Scrapińca :) z użyciem tylko papierów z kolekcji Amber i Chocomint z ILS. Jak tylko dostałam paczuszkę z tymi papierami nie mogłam się oprzeć i od razu zmontowałam sobie album :) i postanowiłam zatrzymać go dla siebie :) Zauroczona kolorami i wzorami Amber oraz słodkim Chocomintem wiem już, czemu wszyscy się nimi tak zachwycali.wtorek, 20 października 2009

jeszcze wakacyjnie...

Trochę mi zeszło z tym albumem, ale w końcu go skończyłam :) Zawiera zdjęcia z Barcelony, zrobiony na bazie kopert. Okładka oklejona gazetą przywiezioną z Barcelony. Album wyszedł dość gruby, co jeszcze bardziej dodaje mu uroku :)

Fascynacja kotem Simona :)

.... było super...