CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

wtorek, 24 sierpnia 2010

pamiętnik ciążowy- album hand made

 MOŻNA TAKI U MNIE ZAMÓWIĆ-KONTAKT MAILOWY W PRAWEJ KOLUMNIE
Jeden z dwóch albumów ciążowych, jaki miałam przyjemność robić ostatnio :) Drugi pokażę dopiero, jak właścicielka go otrzyma :) Mam nadzieję, że przyniesie on wiele radości nowej właścicielce i że będzie fajną pamiątką po latach :)

Dziękuję Wam kochani za odwiedziny i komentarze :) bez których tworzenie nie było by tak przyjemne :*** Zapraszam Was do mnie koniecznie 1 września, będzie MEGA Niespodzianka!!!

czwartek, 19 sierpnia 2010

drewniany kot

Kotka drewnianego pomalowałam na biało, następnie naniosłam czarny kolor za pomocą suchego pędzla. Na koniec delikatnie pociągnęłam go złotą farbą nadając mu delikatny połysk. Kotka podarowałam tacie na urodziny :)

 
Dziękuję za wszystkie komentarze i ściskam Was tu zaglądających ;) !

wtorek, 17 sierpnia 2010

bransoletka decoupage - bratki

W moim candy Oaza wygrała m.in. zrobioną przeze mnie bransoletkę decoupage w wybranych przez nią kolorach :) Padło na bratki :) Bransoletka w kolorach pastelowego różu i fioletu ozdobiona organtynową wstążką. Pozdrawiam serdecznie Zwyciężczynię!


piątek, 13 sierpnia 2010

Decoupage 3D- obraz

Obraz wykonany w technice decoupage 3D. Motyw kwiatowy ze specjalnego papieru do decu, grubszego niż zwykle. Cieniowania dopasowane do tła-własnoręczne. Obramowanie uzyskane za pomocą pasty strukturalnej wymieszanej ze specjalnym piaskiem do decu. Pierwszy raz robiłam tego typu pracę i ten sposób przypadł mi do gustu. Obraz będzie prezentem imieninowym dla mojej mamy :)


Dziękuję Wam za miłe słowa, które tu pozostawiacie!