CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

wtorek, 30 listopada 2010

Puchate kulde cd.

To jeszcze nie koniec puchatych kul w moim wykonaniu :D Mam nadzieję, że i te Wam się spodobają. Pierwsza troszkę inna od pozostałych, bo z kwiatkiem :) Druga natomiast o prostym wzorze z cekinami.

Najróżniejsze bombki na Boże Narodzenie możecie kupić TU.

niedziela, 28 listopada 2010

Pudełeczka na prezent GWIAZDKI

Pudełeczka na drobne prezenty gwiazdkowe lub mikołajkowe :) ręcznie ozdabiane. Można je kupić TU, TU i TU. Natomiast, gdy sami chcecie takie zrobić zapraszam TU, TU i TU [surowe pudełeczka] oraz TU [papiery i ozdoby scrapbookingowe na Boże Narodzenie] :) Pozdrawiam śnieżnie :)
piątek, 26 listopada 2010

Domek z wieszaczkiem "Zimowa Kraina"

Domek z wieszaczkiem w tematyce zimowej. Na haczyku można zwiesić np. słoninkę dla ptaszków :) Użyłam TEJ serwetki i TEGO szablonu, który wypełniłam pastą strukturalną i powstały fajne wypukłości imitujące trochę śnieg, lub chmurki :) Ciężko zrobić im dobre zdjęcie, ale może coś tam zobaczycie :) Domek w surowym stanie do ozdobienia można kupić TU, a gotowy do powieszenia TU.
Pozdrowienia ślę i dziękuję za motywujące komentarze! :**

czwartek, 25 listopada 2010

Bombka z pomponikami

Filcowałam, filcowałam i wymyśliłam, że zamiast ozdabiać bombkę filcem mogę to zrobić za pomocą pomponików :) Do tego suszona pomarańcza i gotowe :) Taka oto dość oryginalna chyba bombka :)


Bombka do kupienia TU.
Pomponiki kupicie TU, a pomarańczki TU. Natomiast surowe bombki styropianowe TU.

Pozdrawiam Was i dziękuję Wszystkim za pozostawione komentarze :)

środa, 24 listopada 2010

Pudełeczka na prezent [choinka]

Jak zapakować prezent na święta? Nic prostszego :) Wystarczy wziąć pudełeczko w kształcie np. choinki :) , pomalować je farbą akrylową, a na koniec ozdobić naklejkami  lub papierem do scrapbookingu :) Efekt jest taki jak poniżej :)Pudełeczka można zakupić TU i TU.

A surowe pudełko można kupić TU.

Buziaki ślę wszystkim Wam kochani!