CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

poniedziałek, 31 stycznia 2011

Transfer decoupage - szafka na klucze

To był mój pierwszy transfer i uważam, że ta technika jest po prostu genialna. Na czym to polega? Wystarczy jakiś wydruk i medium do transferu, a reszta robi się sama ;) no prawie :) Szafka na klucze trafiła już do właściciela, którym jest mój tata. Lubi wędkowanie, więc stąd ten motyw. Na przetransferowanym motywie są spękania wykonane przy pomocy crackle dwuskładnikowego, poza tym trochę shabby chic i gotowe.

 W środku też trochę spękań.
Niestety ciężko jest mi teraz tworzyć, bo nasz ukochany futrzaczek [szynszylek] odszedł...i strasznie tu pusto bez niego...ale życie toczy się dalej i jakoś trzeba się z tym uporać...

piątek, 28 stycznia 2011

Album ciążowy RETRO GOLD

Album ciążowy [pamiętnik ciążowy] wykonany na zamówienie. Miał być w stylu retro, w kolorach złotych i żółtych, z postarzeniami. :) Włożyłam w jego wykonanie wiele serca, a poniżej widać efekty :) Ostrzegam- dużo zdjęć! :)

 Papier na okładce z zamszowym motywem.
 Kwiat z postarzanych papierowych kółek, orgnazy oraz ćwieka.
 Rozkładana wkładka na dodatkowe zdjęcia :)

 Karneciki na wpisywanie ważnych dat,przemyśleń, emocji, odczuć...
 Miejsce na CD z USG lub ze zdjęciami.


Pozdrawiam wszystkich odwiedzających tego bloga oraz komentujących! Bez Waszego wsparcia nie mogłabym chyba już tworzyć ;)

wtorek, 25 stycznia 2011

Moje pierwsze kolczyki SUTASZ

Moje pierwsze kolczyki w technice haftu Sutasz. Nauczyłam się tej techniki na specjalnym kursie i oto efekt mojego pierwszego zmagania z sutaszem. Powiem szczerze, że nie sądziłam, że ta technika jest tak pracochłonna i wymaga nie lada wprawy i precyzji :) Nie wyszło może idealnie, ale to mój pierwszy raz :)


Pozdrawiam serdecznie wszystkich tu zaglądających :**

sobota, 22 stycznia 2011

Nowości na Walentynki w Gatto-Arte.com

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą walentynkową :) w Gatto-Arte.comczwartek, 20 stycznia 2011

Tasiemki hand made- Candy!!!

W ofercie sklepu Gatto-Arte.com pojawiły się dziś tasiemki ręcznie zdobione, które można prać. Przedstawiam Wam nowe wzory nowych tasiemek hand made by Gatto-Arte.com :) W związku z powyższym ogłaszam CANDY, a do wygrania jest ta oto góra tasiemek z najnowszej kolekcji. Wszystkie oczywiście można prać :)
Zasady takie jak zawsze, czyli:
-należy wpisać komentarz wraz z adresem swojego bloga pod tym postem [lub pod postem o candy na blogu sklepu www.gatto-arte.blogspot.com]
-podlinkowane poniższe zdjęcie umieścić na swoim blogu [osoby nie posiadające bloga proszę o podanie maila w komentarzu]
Zapisywać można się do 05.lutego.2011. 06.lutego wylosuję zwycięzcę, do którego wyślę wszystkie te tasiemki :)

Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszam!