CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

czwartek, 8 marca 2012

Likwidacja asortymentu w Gatto-Arte.com -WYPRZEDAŻ!

Niestety nadmiar obowiązków i chroniczny brak czasu spowodował, że podjęłam tą ciężką dla mnie decyzję o likwidacji Kategorii Akcesoria w sklepie Gatto-Arte. W związku z tym zapraszam wszystkich miłośników tworzenia prac w decoupage, scrapbookingu, biżuterii i ficu na MEGA WYPRZEDAŻ! Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja na zakup akcesoriów po cenach hurtowych i z dużymi rabatami sięgającymi nawet do 80%. Wyprzedaż obejmuje również klatki i latarenki.

www.gatto-arte.com
http://gatto-arte.com/index.php?d=promocje

To dobra okazja na zakup przedmiotów wielkanocnych i również bożonarodzeniowych.
Wyprzedaż będzie trwała do wyczerpania zapasów.
W czasie wyprzedaży nie obowiązują nadane wcześniej rabaty dla klientów oraz darmowa wysyłka po zakupie przedmiotów za określoną kwotę. Czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć do 7 dni roboczych.
Kategoria Rękodzieło na dzień dzisiejszy zostaje i nie będzie likwidowana. Nadal można składać zamówienia na wykonanie Albumów, kartek itp.
Zmianie ulega koszt przesyłki listu poleconego priorytetu na 9 zł.

Dziękuję pięknie wszystkim naszym Klientom za zaufanie i zakupy w sklepie. Dzięki Wam sklep rozwinął się i z wielką przyjemnością się nim zajmowałam. Niestety pewne sytuacje w życiu prowadzą do niekoniecznie wymarzonych przez nas decyzji. Być może jeszcze kiedyś wrócę do tego tematu, ale w tym momencie nie jest to możliwe.

Dziękuję Wam z całego serca i zapraszam na wspaniałe zakupy po rewelacyjnie niskich cenach ;)

pozdrawiam

Ania
Gatto-Arte.com